Uitslagen 2014

Op deze pagina vind je de uitslagen die onze leden dit jaar in wedstrijden hebben gelopen.
Heb je zelf een wedstrijd gelopen, geef je netto eindtijd dan door aan webmaster@hunzerunners.net

Je tijd wordt dan zo snel mogelijk op deze pagina gepubliceerd.

De snelste tijden worden (per leeftijdstegorie) voor alle reguliere afstanden op de pagina clubrecords bijgehouden.

Oudejaarsloop, Blijham, 27 december
21,1km
Robert Springer 1.34.05
Henk Aalders 1.34.15
Theo Dieterman 1.45.42
Ellen Hoogland 1.46.47

Intersport Cross, Norg, 29 november
9km

Robert Springer 38.41
Henk Aalders 40.12 (3e M60)
Theo Dieterman 41.56 

Virol Sinterklaasloop, Scheemda, 15 november
10km

Robert Springer 42.29
Theo Dieterman 44.46

VOV Run, Vries, 9 november
10km
Martin Verbree 40.06
Henk Aalders 42.09
Theo Dieterman 45.46
Wim Hoeksema 52.48
5km
Gonny Darwinkel 26.51
Rita Koopman-Broekema 30.00

Berenloop, Terschelling, 2 november
42,2km

Robert Springer 3.32.30
Hink Slagter 3.52.48
Wim Dannenberg 3.54.12
Luigi Deiana 4.19.43
An Bierman 4.39.17
21,1km
Clara Klinkers 1.53.01
Janke van Es 2.01.07
Elly Hoorn 2.12.45

Zeemijlenloop, Delfzijl, 26 oktober
6 zeemijlen (11,1 km)

Henk Aalders 46.40 (1e M60)

Amsterdam Marathon, 19 oktober
42,2km
Ria van Dam-de Haan 4.08.25
21,1km
Louis Schokkenbroek 2.17.53

Zuidlaardermarktloop, 18 oktober
10km
Martin Verbree 40.22
Henk Aalders 42.20
Tom Hospes 44.40
Luigi Deiana 46.52
Ellen Hoogland 47.46
Clara Klinkers 50.07
Gert Melinga 54.29
Douwe Wiegersma 54.51
Elly Hoorn 58.02
Esmee Diemer 58.04
Tienco de Vries 59.04
Janny Buiten-Schuring 60.56 (PR)

5km
Sven Boersma 19.52
Martin Boersma 20.46
Klaas Vrieling 20.52
Theo Dieterman 21.29
Gonny Darwinkel 26.37
(PR)
Diny Eleveld 29.04 (PR)
Ina Boer ("haas") 29.06
Jennie Melinga 29.19
Monica Knol 29.21 (PR)
Hanneke Bruinsma 34.55

4Mijl van Groningen, 12 oktober
6,4km
Sven Boersma 24.52
Hink Slagter 26.40
Martin Boersma 26.45
Robert Springer 27.09
Klaas Vrieling 27.16
Theo Dieterman 28.02
Clara Klinker 30.58
Tom Hospes 31.35
Rudolf Mennega 33.00
Douwe Wiegersma 34.44
Iris Hagemann 37.59
Janny Buiten 38.04
Rita Koopman-Broekema 39.57
Henriette Marissen 44.25

Run Forest Run, Nije Hemelriek (Gasselte), 28 september
25km trailrun
Martin Boersma 2.08.18
Wim Dannenberg 2.24.00
Douwe Wiegersma 2.36.43
Ina Boer 2.47.57
An Bierman 3.08.56

8e Texel Halve marathon, 28 september
21,1km

Ellen Hoogland 1.50.52 

Schutrupsrun, Exloo, 28 september
21,1km
Henk Aalder 1.34.54
Robert Springer 1.34.54
Mirjam Glastra 2.04.11

Dam tot Damloop, 21 september
10EM
Douwe Wiegersma 1.34.32

Strubbenloop, Zeijen, 20 september
10 km
Henk Aalders 43.22
Erik Verkaaik 43.44
Robert Springer 43.59
Theo Dieterman 46.08
Wim Hoeksema 51.41

Run van Winschoten, 13 september
10x10 km
Team Hunzerunners 8.08.13 (35e plaats)
David Lindeman 46.35
Erik Verkaaik 44.23
Tom Hospes 48.26
Clara Klinkers 51.09
Theo Dieterman 46.08
Henk Aalders 45.13
Robert Springer 45.11
Luigi Deiana 51.18
Henk Tjeerdsma 53.44
David Lindeman 56.11

Jaarmarktloop, Oude Pekela, 8 september
10 km

Theo Dieterman, 44.54

Corsorun, Eelde, 5 september
10 km

Henk Aalders, 43.28 (2e M60)

Mara-athon rond Sneek en meer, 21 juni
42.2 km
Ria van Dam-de Haan, 4:05:41 (3e V60)
Jan Koert Schipper, 4:09:52

Hunzerun, Annen, 21 juni
5 km
Martin Boersma, 20:42
David Lindeman, 23:47
Gonny Darwinkel, 27:14
Diny Eleveld-Hoftijser, 30:48
Janet Pater, 31:49
Elly Hoorn, 34:56
Iris Hageman, 34:56
Monica Knol, 35:42
Hanneke Bruinsma, 35:42
10 km
Martin Verbree, 41:50
Henk Aalders, 42:45 (1e plaats M60)
Marnix Ennes, 46:05
Tom Hospes, 47:09
Theo Dieterman, 46:36
Robert Springer, 47:44
Freddy Spreen, 50:47
Douwe Wiegersma, 55:56
Rita Koopman-Broekema, 1:03:46

Omloop Grolloo, 7 juni
10 km
Henk Aalders, 42:53
Robert Springer, 43:58
Theo Dieterman, 47:57

Oud Alteveerloop, Nieuwe Pekela, 4 juni
10 km
Robert Springer, 42:37

Hamrikkerklaploop, Nieuwolda, 28 mei
10 km
Henk Aalders, 42:04

Run van Gieten, 17 mei
10 km
Henk Aalders, 42:39 (2e plaats M60)
Robert Springer, 42:43
Jaap van der Wal, 43:18
Tom Hospes, 45:05
THeo Dieterman, 45:20
Hink Slagter, 46:48
Irma Alkema, 58:06
Rita Koopman-Broekema, 1:03:19
Nel Westerhoff, 1:06:33
5 km
Hink Slagter, 20:08
Reina Geertsema, 29:18

Run van Tynaarlo, 12 mei
14 km
Martin Verbree, 58:31
Robert springer, 1:00:44
Henk Aalders, 1:00:48 (2e plaats M60)
Theo Dieterman, 1:05:26
7 km
Freddy Spreen, 35:31 

Rietplasloop, Emmen, 11 mei
15 km
Tom Hospes, 1:08:25

Ronde van Oranjewoud, 3 mei
16.1 km
Dustin Dijkstra, 1:16:23

Enschede marathon, 27 april
42.2 km
Robert Springer, 3:27:22

Marathon Rotterdam, 13 april
42.2 km
Ellen Hoogland, 3:54:57

Cascaderun, Hoogeveen, 12 april
16.1 km
Tom Hospes, 1:15:03
8km
Herman Sandker, 44,16

Semslinieloop, Annerveenschekanaal, 12 april
8,8 km
Robert Springer, 37:14
Erik Verkaaik, 37:52
Henk Aalders, 38:18
Marnix Ennes, 38:57
Theo Dieterman, 40:24
Hink Slagter, 43:14 (liep met kind mee)
Janny Buiten-Schuring, 55:59
Rita Koopman, 57:58
Nel Westerhoff, 58:30
4,6 km
Joke Rauwerda, 32,23

Condensloop, Leeuwarden, 5 april
21.1 km
Dustin Dijkstra, 1:45:47

Monnikenloop, Schiermonnikoog, 22 maart
16,1 km
Erik Verkaaik, 1:13:45
Hink Slagter, 1:14:12

Theo de Winterloop, Winschoten, 15 maart
16.1 km
Robert Springer, 1:08:58 (Clubrecord M50)
Henk Aalders, 1:12:09
Theo Dieterman, 1:15:17
Ellen Hoogland, 1:17:49
5 km
Hink Slagter, 20:28

Halve marathon van Haren, 8 maart
21.1 km
Martin Verbree, 1:31:14
Robert Springer, 1:31:55
Henk Aalders, 1:34:38
Jan Koert Schipper, 1:37:28
Frans Alting, 1:41:36
Dustin Dijkstra, 1:46:24
Clara Klinkers, 1:49:49

Winterloop, Wildervank, 16 februari
15 km
Robert Springer, 1:04:30
Theo Dieterman, 1:09:12 (PR)

Arnoud Magnin Wintercross, Schipborg, 2 februari
8 km
Martin Boersma, 36:28
Robert Springer, 36:51
Theo Dieterman, 41:10
Corina Schuur, 55:54
Rieta Koopman-Broekema, 57:04
Nel Westerhoff, 57:05
4 km
Jaap van der Wal, 20:13
Diny Eleveld, 29:31
Monica Knol, 31:41
Hanneke Bruinsma, 31:48

Broekstreker veldloop, Ekehaar, 19 januari
8,2 km
Henk Aalders, 38:00 (2e plaats M60)
Robert Springer, 37:02
Theo Dieterman, 39:57

Rondomme veldloop, Zweeloo, 11 januari
10 km
Henk Aalders, 43:23

Douwe Kleefstraloop, Leeuwarden, 5 januari
16.1 km
Dustin Dijkstra, 1:19:34

Nieuwjaarsloop, Stadskanaal, 4 januari
10 km
Robert Springer, 42:16
Theo Dieterman, 45:10

Ploeg VEC