Uitslagen 2013
Op deze pagina vind je de uitslagen die onze leden dit jaar in wedstrijden hebben gelopen.
Heb je zelf een wedstrijd gelopen, geef je netto eindtijd dan door aan webmaster@hunzerunners.net

Je tijd wordt dan zo snel mogelijk op deze pagina gepubliceerd.

De snelste tijden worden (per leeftijdstegorie) voor alle reguliere afstanden op de pagina clubrecords bijgehouden.

Unive Tjeerdsma Oudejaarsloop, Blijham, 28 december
Robert Springer, 1:31:54 (PR, CR M50)
Martin Verbree, 1:32:47

Intersport Superstore Roden Cross, Norg, 30 november
9 km
Robert Springer, 37:53
Henk Aalders, 37:56 (2e plaats M60)

Superprestige Veldloop, Gieten, 24 november
10 km
Henk Aalders, 39:45 (3e plaats M60)
Robert Springer, 40:10
Theo Dieterman,. 42:55
Ellen Hoogland, 45:27
5 km
Martin Boersma, 19:07

Sinterklaasloop, Scheemda, 16 november
10 km
Henk Aalders, 41:17
Robert Springer, 42:21 (PR)
Theo Dieterman, 43:28 (PR)

Marathon New York, 2 november
Henk Aalders, 3:40:19 (PR en CR M60)

Dwingelderveldloop, 26 oktober 2013
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:59:30

Unive Schutrupsrun, Exloo, 20 oktober 2013
21.1 km
Henk Aalders, 1:32:54 (3e plaats M60)
Robert Springer, 1:35:41
Jaap van der Wal, 1:41:49
Herman Musters 1:55:01

Marathon Reims, 20 oktober 2013
42.2 km
Ria van Dam-de Haan, 4:07:47

4 Mijl van Groningen, 13 oktober 2013
Sven Boersma, 24:45
Erik Verkaaik, 25:49
Martin Boersma, 26:14
Robert Springer, 26:56
Theo Dieterman, 27:32
Henny Brouwer, 28:05
Tom Hospes, 28:13
Rudolf Mennega, 30:44
Herman Musters, 31:00
Nel Westerhoff, 34:56
Marieke Appels, 38:38
Janny Buiten, 39:57
Joke Breukelman, 41:17

Zuidlaardermarktloop, 12 oktober 2013
5km
Klaas Vrieling, 20:39
Liset Hamminga, 23:25
Hanneke Eleveld, 26:12
Gonny Darwinkel, 26:25
Nel Westerhoff, 27:50
Tienco de Vries, 29:56
Nancy Hamming, 31:40
Monica Knol, 33:14
Hanneke Bruinsma, 33:25

10km
Martin Verbree, 39:34 (PR, eerste keer onder 40:00)
Robert Springer, 42:49
Theo Dieterman, 44:46
Henk Tjeerdsma, 44:47
Dustin Dijkstra, 46:46
Ellen Hoogland, 47:30 (3e plaats V35)
Luigi Deiana, 49:33
Janet Pater, 54:32
Tieme Santes, 55:40
Louis Schokkenbroek, 56:24
Janny Buiten, 1:01:58

Run van Tolbert, 28 september
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:46:50

Dam tot Damloop, Amsterdam, 22 september
Evert Pluim, 1:25:36
Douwe Wiegersma, 1:36:01

Zeijer Strubbenloop, 21 september
Jaap van der Wal, 43.49
Theo Dieterman, 44.46
Nel Westerhoff, 1.00.48

Hummel Zuidhorun, Zuidhorn, 21 september
15 km
Robert Springer, 1:05:36

Unive Jaarmarktloop, Oude Pekela, 9 september
10 km
Theo Dieterman, 45:05

Brinkloop, Diever, 13 augustus
5km
Erik Verkaaik, 19:50 (CR M50)

Halve marathon Bovensmilde, 13 juli
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:40:58

Onstwedder Omloop, 1 juli
10 km
Robert Springer, 43.35
Theo Dieterman, 44.31
Herman Musters, 50.06

Natuurloop Meerwijck, 23 juni
10 km
Robert Springer, 44:28
Henk Tjeerdsma, 45:29

Hunzerun, Annen, 15 juni
10 km
Martin Verbree, 41:54
Robert Springer, 43:42
Marnix Ennes, 45:18
Theo Dieterman, 45:42
Henk Tjeerdsma, 45:39
David Lindeman, 45:41
Tom Hospes, 46:33
Freddy Spreen, 47:32
Rudolf Mennega, 49:27
Gerard Knapper, 53:26
Douwe Wiegersma, 54:52
Ria van Dam-de Haan, 55:49
Anja Vos, 59:52
Carla Staal, 1:00:15
Nel Westerhoff, 1:00:39
Rita Koopman-Broekema, 1:03:29
Janny Buiten, 1:07:44

5 km
Monica Knol, 35:09
Hanneke Bruinsma, 35:33

Balloerveldloop, 9 juni
10 km
Henk Tjeerdsma, 46:20

Bekkemarun, Harkstede, 6 juni
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:44:41

Oud Alteveerloop, Nieuwe Pekela, 5 juni
10 km
Robert Springer, 43:58

Omloop Grolloo, 1 juni
10 km
Henk Aalders, 42:43
Robert Springer, 42:50
Theo Dieterman, 43:51
Freddy Spreen, 46:18
Ria van Dam-de Haan, 50:42

Asserstadsloop, 1 juni
21.1 km

Jan Koert Schipper, 1:36:56

Valkema Parkstadloop, Veendam, 26 mei
Theo Dieterman,  44:45

Loopfestijn Drenthe, Klazienaveen, 26 mei
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:42:16
Herman Musters, 1:51:12

Run van Gieten, 18 mei
10 Km
Robert Springer, 42:38
Henk Aalders 42:47 (3e plaats M60)
Theo Dieterman, 44:25
Michel Boter, 49:35
Rudolf Mennega, 50:33
Ria van Dam-de Haan, 51:11 (Clubrecord V60)
Douwe Wiegersma, 53:53
Nel Westerhoff, 57:37
Kerstin Schwartz, 58:07
Rita Koopman-Broekema, 1:01:25
25 km
Herman Musters, 2:22:52
Freddy Spreen, 2:23:54

Hollenlauf, Duitsland, 11 mei
42,2km
An Bierman, 5:29:08


Tynaarlo-Run, 11 mei
14 km
Robert Springer, 1:00:44
Henk Aalders, 1:01:25 (3e plaats M60)
Theo Dieterman, 1:05:38
Nel Westerhoff, 1:22:28
7 km
Rita Koopman-Broekema, 42:10

Run van Kiel-Windeweer, 10 mei
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:55:40

Nacht van Groningen, 9 mei
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:39:26

Oranjerun, Oldehove, 27 april
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:38:28
Ria van Dam-de Haan, 1:51:19 (CR V60, 2e plaats V50)

Cascadeloop, Hoogeveen, 21 april
10 EM
Tom Hospes, 37:18

Natuurloop Siddeburen, 20 april
10 Em
Robert Springer, 1:10:42
Ria van Dam, 1:22:21 (2e plaats V50, clubrecord V60)

10 Gehuchtenloop, Sellingen, 14 april
21.1 km
Derk-Jan Nijboer, 1:32:23
Henk Tjeerdsma, 1:40:40

Semslinieloop, Annerveenschekanaal, 13 april
8.8 km
Henk Aalders, 37:37 (2e plaats M60)
Esther Ezinga, 38:06
Robert Springer, 38:18
Henk Tjeerdsma, 38:37
Theo Dieterman, 39:27
Marnix Ennes, 39:37
Ria van Dam, 43:51  (2e plaats V50)
Nel Westerhoff, 52:14
Rita Koopman-Broekema, 56:53

Raitdaiprun, Sauwerd, 6 april
16.1 km
Freddy Spreen, 1:18:27

Klap tot Klaploop, 1 april
10 km
Herman Musters, 48:52

Astrealoop, 30 maart
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:46:43

Drents-Friese Wold marathon, 30 maart
21.1 km
Freddy Spreen, 1:48:20

NK Veldloop gemeenteambtenaren, 27 maart
9 km
Tieme Santes, 48:39

Leekster Lenteloop, 23 maart
21.1 km
Henk Aalders 1:35:44 (3e plaats M60)

Marathon Barcelona, 17 maart
42.2 km
Robert Springer, 3:30:49
Jaap van der Wal, 3:37:04
Ria van Dam, 3:52:20 (Clubrecord V60)
Janke van Es 3:59:54
Harry Marissen 4:15:06
Ina Boer 4:19:10
Elly Hoorn 4:33:05

Drunense duinenloop, 17 maart
21.1 km
Henk Tjeerdma, 1:37:00

Afsluitdijkrun, 10 maart
Douwe Wiegersma, 3:16:47

Halve marathon van Haren, 9 maart
21.1 km
Henk Aalders, 1:34:22 (Eerste plaats M60)
Jan Koert Schipper, 1:36:54
Herman Musters, 1:53:16

Westerwolde Bosloop, 2 maart
10 km
Henk Tjeerdsma, 45:00

Groet uit Schoorl Run, 10 februari
30 km
Elly Hoorn, 2:50:56
21.1 km
Rudolf Mennega, 1:54:59 
Wim Dannenberg, 1:58

Winterloop, Wildervank, 10 februari
15 km
Derk-Jan Nijboer, 1:02:41 (2e plaats M40)
Robert Springer, 1:04:20 (PR)
Theo Dieterman, 1:11:28

Groet uit Schoorl halve marathon, 10 februari
21.1 km
Douwe Wiegersma, 2:02:31

Midwintermarathon, Apeldoorn, 3 februari
27km
Bas Wijnbergen, 2:06:40
Robert Springer, 2:06:40
Jaap van der Wal, 2:08:28
Janke van Es, 2:27:43
Ina Boer, 2:37:49

Arnoud Magnincross, Schipborg, 3 februari
8km
Marnix Ennes, 39:30
Henk Tjeerdsma, 40:41
Theo Dieterman, 40:58
Luigi Deiana, 44:09
Rik de Haan, 49:53
Rita Koopman, 57:32
Nel Westerhoff, 57:32

4km
Monica Knol, 30:38
Hanneke Bruinsma, 30:46

Broekstreker Veldloop, 20 januari
8.2km
Theo Dieterman, 38:35
Rudolf Mennega, 44:00

Halve marathon Egmond, 13 januari
21.1km
Herman Musters 1:49:42
Elly Hoorn 1:53:34
Siebe v.d. Laan 2:00:34

Bosmarathon & minder, Assen, 13 januari
42.2km
Wim Dannenberg, 4:06:32

Nieuwjaarsloop, Stadskanaal, 5 januari
10km
Henk Aalders, 42:21
Robert Springer, 42:54
Theo Dieterman, 44:18
Herman Musters, 48:53

Nieuwjaarsloop, de Wilp, 5 januari
21.1km
Freddy Spreen, 1:46:02