Uitslagen 2012

Op deze pagina vind je de uitslagen die onze leden dit jaar in wedstrijden hebben gelopen.
Heb je zelf een wedstrijd gelopen, geef je netto eindtijd dan door aan webmaster@hunzerunners.net

Je tijd wordt dan zo snel mogelijk op deze pagina gepubliceerd.

De snelste tijden worden (per leeftijdscategorie) voor alle reguliere afstanden op de pagina Clubrecords bijgehouden.

Tjeerdsma Oudejaarsloop, Blijham, 29 december
21.1 km
Derk-Jan Nijboer, 1:31:06
Robert Springer, 1:34:59
Theo Dieterman, 1:44:21
Freddy Spreen, 1:46:24
Herman Musters, 1:52:38
Elly Hoorn, 1:55:36
Iris Hagemann, 2:01:21

Zevenheuvelenloop, Nijmegen, 18 november
15km
Henk Aalders, 1:03:28
Jaap van der Wal, 1:06:32
Robert Springer, 1.07:32
Theo Dieterman, 1.12:00
Herman Musters, 1.16:00
Michel Boter, 1.20:23

Sinterklaasloop, Scheemda, 17 november
10km
Erik Verkaaik, 40:57
Theo Dieterman, 44:56

Berenloop, Terschelling 4 november
42,2km

Elly Hoorn, 4.25.15
An Bierman, 4.39.43
21,1km
Tieme Santes, 1.58.04
Iris Hagemann, 1.58.31
Roelof Houwing, 2.08.24

Winterthriatlon, Assen (estafette)
10 km
Iris Hagemann, 51:06 (PR)

Schutrupsrun, Exloo, 21 oktober
21.1 km
Henk Aalders, 1:33:30 (2e plaats M60)
Jaap van der Wal, 1:42:13
Theo Dieterman, 1:44:40

Amsterdam Marathon, 21 oktober
42,2km

Jan Koert Schipper, 3.25.33 (Clubrecord M45)
Herman Musters, 4:12:18

Rothaarsteigmarathon, 20 oktober
42.2 km
(858 hoogtemeters)
Wim Dannenberg, 4:23:30

Ekensteinloop, Appingedam, 20 oktober
10km

Erik Grave, 36.21 (1e M40)
Elly Hoorn, 50.19 (PR en 2e plaats V45)
Siebe van der Laan, 54.09

4Mijl, 14 oktober
6,4km
Erik Grave, 22.48
Erik Verkaaik, 25.38 (Clubrecord M50)
Martin Boersma, 25.59
Klaas Vrieling, 26.32 (PR)
Robert Springer, 27.14
Henny Brouwer, 27.39
Theo Dieterman, 27:54 (PR)
Henk van der Struik, 28.45
Jenny Verwoerd, 29.09
Rudolf Mennega, 29.38
Luciano Malawau, 30.36
Herman Musters, 31.02
Ellen Hoogland, 31.21 (*)
Lambert de Haan. 31.23
Sjaak Lubbe, 32.12
Tienco de Vries, 32.28
Tom Hospes, 32.51
Frans Alting, 33.45
Iris Hagemann, 33.48
Hanneke Eleveld, 34.00
Douwe Wiegersma, 34:02
Esther Ezinga, 35:48 (*)
Janet Pater, 36.06
Nel Westerhoff, 36.32
Willeke Schoonveld, 37.05
Sietse Pilat, 37.36

Diny Eleveld, 38.10
Ina Boer, 38.20 (*)
Ina Lanting, 38.48 (*)

Hink Slagter, 39.23 (*)
Rita Koopman-Broekema, 39.43
Janny Buiten-Schuring, 40.37
Joke Breukelman, 41.24

(*) samen met kind gelopen

 

Zuidlaardermarktloop, 13 oktober
5 km
Esther Ezinga, 21:20 (clubrecord V40)
Henk van der Struik, 22:09
Siebe van der Laan, 24:19
Gonny Darwinkel, 26:27
Dineke Menninga 27:01
Nel Westerhoff, 28:22
Astrid Dannenberg, 30:09
Rita Koopman-Broekema, 30:09
Monica Knol, 32:02
Hanneke Bruinsma,. 33:04
Geke Vrieling, 38:10

10 km
Erik Grave, 36:15 (2e plaats M40-49)
Henk Aalders, 41:54
Robert Springer, 43:02
Theo Dieterman, 44:45
Luigi Deiana, 46:07
Dustin Dijkstra, 46:59
Wim Dannenberg, 47:50
Gerard Knapper, 54:22
Harry Ammerlaan, 54:27
An Bierman, 55:41
Douwe Wiegersma, 55:42
Carla Knapper-Staal, 56:44
Gea Cannegieter, 59:40

Kees Elzinga halve marathon, Meppel, 13 oktober
21.1 km
Freddy Spreen, 1:49:04

Run van Tolbert, 6 oktober
10 km
Henk Aalders, 40:55 (PR, Clubrecord M60)

Halve marathon Emmer Compascuum, 30 september
21.1 km
Henk Tjeerdsma, 1:43:06

7 van Martenshoek, Hoogezand, 30 september
7km
Erik Grave, 24:27
Derk-Jan Nijboer, 28:25
Gerard Knapper, 40:34

Waldmarathon Sauerland, 23 september
42,2km
Wim Dannenberg, 4.41.00 (4e plaats M50)
Elly Hoorn, 4.46.31 (3e plaats V50)
An Bierman, 5.24.00 (1e plaats V55)

Natuurloop Meerwijck, Kropswolde, 16 september
10km
Erik Grave, 37:16 (1e plaats M40)
Erik Verkaaik, 42:38
Jaap van der Wal, 44:42
Robert Springer, 45:11
Henk Tjeerdsma, 46:42
Herman Musters, 53:31

Noord Drentheloop, Norg, 8 september
10km
Erik Grave, 35:59 (2e plaats M40)

Jaarmarktloop, Oude Pekela, 3 september
10 km
Erik Grave, 36:08 (2e plaats M45)
Derk-Jan Nijboer, 41:25
Robert Springer, 43:45
Jaap van der Wal, 43:56
Theo Dieterman, 44:42

Proostmeerloop, Wagenborgen, 2 september
10 km
Luigi Deiana, 48:39

Halve marathon Lauwersoog-Ulrum, 28 juli
21.1 Km
Robert Springer, 1:36:03
Derk-Jan Nijboer, 1:36:30

Course du Moun, Mont de Marsan (FR), 18 juli
10 km
Jan Koert Schipper, 43:49

Onstwedder Omloop, 2 juli
10km
Erik Grave, 36:15
Erik Verkaaik, 40:05
Martin Verbree, 41:32
Robert Springer, 43:19
Theo Dieterman, 43:56 (PR)
Jaap vd Wal, 48:16

Stadsloop Appingedam, 30 juni
10km
Derk-Jan Nijboer, 42:17
Herman Musters, 50:06

Slachtemarathon, 16 juni
42.2km
Jan Koert Schipper, 3:44:11 (clubrecord M45)

LadiesRun, Groningen, 10 juni
10km
Janke van Es, 44:58 (PR)

Oud Alteveerloop, Nieuwe Pekela, 6 juni
10km
Erik Verkaaik, 39:56
Robert Springer, 42:59
Theo Dieterman, 44:43

Hippolytusrun, Middelstum, 6 juni
10km
Erik Grave, 36:15 (2e M40)

Omloop Grolloo, 2 juni
10 km
Klaas Vrieling, 43.46
Theo Dieterman, 44.46
Henk van der Struik, 45.23 (PR)
Janke van Es, 46.01 (PR)
Ellen Hoogland, 46.51
4 EM
Esther Ezinga, 27:57

Bekkemarun, Harkstede, 31 mei
21.1 km
Jan Koert Schipper, 1:32:07

Drenthe Marathon, Klazienaveen, 28 mei
21.1 km
Herman Musters, 1:58:08
Irma Alkema, 2:13:06

Hamrikkerklaploop, Nieuwolda, 23 mei
10km
Erik Verkaaik, 41:36
Herman Musters, 51:38


42km
Wim Dannenberg, 4:43:24
Elly Hoorn, 5:14:05 (1e plaats V50)
Siebe van der Laan, 5:14:05
21km
An Bierman, 3:06:01

Run van Gieten, 19 mei
10km

Erik Verkaaik, 41:26
Jan Koert Schipper, 42:26
Henk Aalders, 43:03
Marnix Ennes, 44:46
Theo Dieterman, 46:02
Ellen Hoogland, 49:13
Rudolf Mennega, 50:31
Herman Musters, 53:40
5km
Klaas Vrieling, 20:47 (PR)
Biense van Spronsen, 25:02
Bernadette Keijzer, 31:33

Nacht van Groningen, 17 mei
21,1km
Frank Hijlkema, 1:51:26
14km
Janke van Es, 1:05:27 (4e plaats)
Luciano Malawau, 1:09:53 (PR)

Rietplasloop, Emmen, 13 mei
10 km
Irma Alkema, 56:48

Valkema Parkstadloop, Veendam, 13 mei
10 km
Theo Dieterman, 45:08

Hunzerun, Annen, 12 mei
10 km
Erik Grave, 36:36 (2e plaats M40)
Martin Verbree, 40:40
Henk Aalders, 42:43 (3e plaats M50)
Klaas Vrieling, 44:15
Theo Dieterman, 45:03
Marnix Ennes, 45:06
Henk vd Struik, 46:23
Freddy Spreen, 47:03
Henk Tjeerdsma, 48:09
Rudolf Mennega, 49:09
Harry Ammerlaan, 52:01
Iris Hagemann, 52:45 (2e plaats V40)
Gerard Knapper, 53:40
Douwe Wiegersma, 54:26
4 EM
Erik Verkaaik, 26:27
Sven Boersma, 28:13
Luciano Malawau, 30:55
Janke van Es, 31:55
Gonny Darwinkel, 35:27
Hanneke Eleveld, 35:32
Nel Westerhoff, 38:24
Diny Eleveld, 40:04
Rita Koopman, 40:20
Jannet Mellens, 40:45
Monica Knol., 43:44
Hanneke Bruinsma, 46:10

Bevrijdingsdag Marathon, Glimmen, 5 mei
42,2km
Wim Dannenberg, 4:07:50 (1e plaats M55)
21,1km

Elly Hoorn, 1:52:26 (1e plaats vrouwen algemeen)

Marathon Hamburg, 29 april
42.2 km
Robert Springer, 3:19:38 (PR, clubrecord M50)

Natuurloop Siddeburen, 21 april
10 EM
Erik Grave, 1:00:39 (3e plaats M40)
Robert Springer 1:09:01 (PR, CR M50)

Cascaderun, Hoogeveen, 15 april
10 EM

Herman Musters, 1:21:06
Luciaono Malawau, 1:21:58 (PR)

Semslinieloop, Annerveenschekanaal, 14 april
8.8 km

Luigi Deiana, 42:27

Bedumer Bosloop, 14 april
10km
Erik Grave, 36:40 (1e plaats M40)
Erik Verkaaik, 40:56

Jaarbeurs Utrecht Marathon, 9 april
42.2km
Ria van Dam-de Haan, 3:52:08

Klap tot Klaploop, Stadskanaal 9 april
10km

Erik Verkaaik, 39:56 (CR M50)
Henk Aalders, 42:02
Henk van der Struik, 47:16 (PR)
Herman Musters, 48:30
Gerard Knapper, 54:03
Irma Alkema, 54:27

Witte Molen Marathon, 8 april
42.2 km
Wim Dannenberg, 4:08:03

Raitdaiprun, Sauwerd, 7 april
10km

Erik Grave, 37:09 (3e plaats)

Circuitrun, Zandvoort 25 maart
12km
Erik Verkaaik, 51:50

Theo de Winterloop, Winschoten, 24 maart

10EM, 16,1km
Erik Grave, 1:01:07 (1e M40)
Robert Springer, 1:10:49 (Clubrecord M50)
Theo Dieterman, 1:17:40
Ina Boer, 1:25:18 (PR)
Henny Brouwer, 1:25:18

Leekster Lenteloop, 24 maart
21.6 km
Henk Aalders, 1:34:59 (1e plaats M60)

Limassol marathon, Cyprus, 18 maart
Ria van Dam-de Haan, 3:53:52 (1e plaats V40-60)

City-Pier-Cityloop, Den Haag, 11 maart
10km
Iris Hagemann, 53:19 (P.R.)

Halve marathon Haren, 10 maart
21.1 km

Henk Aalders, 1:33:08 (1e plaats M60)
Robert Springer, 1:33:16
Jan Koert Schipper, 1:40:17
Henk Tjeerdsma, 1:50:20
Herman Musters, 1:52:37
Luigi Deiana, 2:02:48

12.3 km
Freddy Spreen, 1:05:43

Open Texelse Cross kampioenschappen, 26 februari
6.4 km
Leonie Watermulder, 34:41 (2e plaats VSen)

AfsluitdijkRun, 26 februari
30,7km
Erik Verkaaik, 2.36.00
Ria van Dam-de Haan, 3.03.00

Halve marathon Schoorl, 12 februari
21.1 km
Herman Musters, 1:52:01

Timmermanloop, Wildervank, 12 februari
15 km

Robert Springer 1:05:03 (PR)
Theo Dieterman 1:10:54 (PR)
Luigi Deiana 1:13:45 (PR)
Henk Tjeerdsma 1:14:19

Midwintermarathon, Apeldoorn, 5 februari
27.5 km
Ellen Hoogland 2:25:48 (PR)
Wim Dannenberg 2:33:32 (PR)
Ina Boer 2:34:32 (PR)
Elly Hoorn 2:34:33 (PR)

18.5 km
Theo Dieterman 1:31:28 (PR)
Clara Klinkers 1:31:34 (PR)
Iris Hagemann 1:43:22 (PR)
Siebe v.d. Laan 1:47:56 (PR)

Broekstreker Veldloop, Ekehaar, 15 januari
5.9 km
Clara Klinkers, 27:54
Ellen Hoogland, 29:07
8.6 km
Harry Marissen, 41:19
Rudolf Mennega, 42:24
Michel Boter, 42:43
Wim Dannenberg, 42:53

Egmond Halve Marathon, 8 januari
21,1km
Herman Musters, 1:49:04
Elly Hoorn, 1:50:41 (PR)
Siebe vd Laan, 2:06:19

Nieuwjaarsloop, Stadskanaal, 7 januari
10km

Erik Verkaaik, 40:49 (CR M50)
Henk Aalders, 42:30
Robert Springer, 42:40
Theo Dieterman, 44:19
David Lindeman, 45:21
Luigi Deiana, 50:16
Ria van Dam-de Haan, 49:35 (3e plaats V50)